1.5KE350CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE350CA-G
JLCPCB Part #
C2624767
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 299.3V 3.11A 332.5V 482V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS