TV02W150B-HF
MFR.Part #
TV02W150B-HF
JLCPCB Part #
C2446095
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 200W 24.4V 8.2A Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS