ABZT52B39-HF
MFR.Part #
ABZT52B39-HF
JLCPCB Part #
C3732168
Description
1 Independent 300Ω 38.22V~39.78V 39V 45nA@27.3V 500mW 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS