TV02W750B-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV02W750B-HF
JLCPCB Part #
C2444539
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1.65A 121V 1uA 200W 75V 83.3V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS