ASMAJ100A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ASMAJ100A-HF
JLCPCB Part #
C20184588
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100V 123V 162V 2.4A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS