TV02W120B-HF
MFR.Part #
TV02W120B-HF
JLCPCB Part #
C2444641
Description
-55℃~+150℃ 10.05A 12V 13.3V 19.9V 2.5uA 200W Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS