SMBJ10A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ10A-HF
JLCPCB Part #
C2444088
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 35.3A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS