ATV02W191B-HF
MFR.Part #
ATV02W191B-HF
JLCPCB Part #
C2444446
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 200W 211V 308V 690mA Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS