SMBJ20A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ20A-HF
JLCPCB Part #
C2444139
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 18.5A、20.5A 20V 24.5V 29.2V、32.4V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS