CZRFR52C33-HF
MFR.Part #
CZRFR52C33-HF
JLCPCB Part #
C7156514
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@25V 200mW 250Ω 31.35V~34.65V 33V 80Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS