TV06B180JB-HF
MFR.Part #
TV06B180JB-HF
JLCPCB Part #
C2445331
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 20.55A 20V 29.2V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS