TV15C300J-G
MFR.Part #
TV15C300J-G
JLCPCB Part #
C2447316
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30.99A 30V 33.3V 48.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS