SB3100E-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SB3100E-G
JLCPCB Part #
C5886080
Package
DO-201AD
Description
100V 3A 500uA@100V 850mV@3A DO-201AD Schottky Diodes ROHS