CZRUR20VB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRUR20VB-HF
JLCPCB Part #
C7457309
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@15V 150mW 19.5V~20.5V 20V 48Ω 600Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS