CZRUR30VB-HF
MFR.Part #
CZRUR30VB-HF
JLCPCB Part #
C7455856
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@23V 150mW 29.25V~30.75V 30V 600Ω 78Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS