CZRU5V6B
MFR.Part #
CZRU5V6B
JLCPCB Part #
C7450878
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 150mW 25Ω 2uA@3V 5.46V~5.74V 5.6V SOD-523F Zener Diodes ROHS