TV06B330J-G
MFR.Part #
TV06B330J-G
JLCPCB Part #
C7081610
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 11.26A@10/1000us 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W@10/1000us TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS