TV30C120J-G
MFR.Part #
TV30C120J-G
JLCPCB Part #
C2447282
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.75A 19.9V 2uA 3kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS