CZRU24VB-HF
MFR.Part #
CZRU24VB-HF
JLCPCB Part #
C7453806
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@18V 150mW 23.4V~24.6V 24V 600Ω 62Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS