CZRF52C10-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRF52C10-HF
JLCPCB Part #
C6206615
Package
1005(SOD-323F)
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@7.5V 10V 15Ω 200mW 70Ω 9.5V~10.5V 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS