CZRU52C2V4-HF
MFR.Part #
CZRU52C2V4-HF
JLCPCB Part #
C7455847
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100uA@1V 150mW 2.28V~2.52V 2.4V 600Ω 85Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS