CZRFR52C3V9-HF
MFR.Part #
CZRFR52C3V9-HF
JLCPCB Part #
C7258021
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 10uA@1V 200mW 3.71V~4.1V 3.9V 500Ω 95Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS