CZRFR52C3V3-HF
MFR.Part #
CZRFR52C3V3-HF
JLCPCB Part #
C6206629
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 200mW 25uA@1V 3.14V~3.47V 3.3V 500Ω 95Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS