CZRFR52C36
MFR.Part #
CZRFR52C36
JLCPCB Part #
C5652557
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@27V 200mW 250Ω 34.2V~37.8V 36V 90Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS