ATV15C780JB-HF
MFR.Part #
ATV15C780JB-HF
JLCPCB Part #
C2446734
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 11.9A 126V 78V 86.7V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS