CZRF52C16-HF
MFR.Part #
CZRF52C16-HF
JLCPCB Part #
C5652506
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@12V 15.2V~16.8V 16V 170Ω 200mW 40Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS