ATV04A600JB-HF
MFR.Part #
ATV04A600JB-HF
JLCPCB Part #
C2444104
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.13A@10/1000us 400W@10/1000us 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS