CPDF24V-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CPDF24V-HF
JLCPCB Part #
C2444014
Package
1005(SOD-323F)
Description
-40℃~+125℃ 1 10pF 1A@8/20us 24V 28V 2uA 47V 47W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 1005(SOD-323F) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS