ABZT52B75-HF
MFR.Part #
ABZT52B75-HF
JLCPCB Part #
C3736652
Description
1 Independent 255Ω 45nA@52.5V 500mW 73.5V~76.5V 75V SOD-123 Zener Diodes ROHS