A5KP120A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP120A-G
JLCPCB Part #
C2629886
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 25.91A 2uA 5kW TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS