CDBB2200LR-HF
MFR.Part #
CDBB2200LR-HF
JLCPCB Part #
C5612464
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+175℃ 1 Independent 200V 2A 500uA@200V 70A 850mV@2A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS