TV02W600-HF
MFR.Part #
TV02W600-HF
JLCPCB Part #
C2445450
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.07A 200W 60V 66.7V 96.8V TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS