TV02W540-G
MFR.Part #
TV02W540-G
JLCPCB Part #
C2445497
Description
1uA 2.3A 200W 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS