TV15C141J-G
MFR.Part #
TV15C141J-G
JLCPCB Part #
C2447320
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 140V 155V 1uA 226.8V 6.61A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS