ATV15C351J-HF
MFR.Part #
ATV15C351J-HF
JLCPCB Part #
C2447563
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 2.6A 350V 391V 567V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS