ATV15C301J-HF
MFR.Part #
ATV15C301J-HF
JLCPCB Part #
C2447568
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 3.1A 300V 335V 486V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS