SMCJ1.5KE480CA-TP
MFR.Part #
SMCJ1.5KE480CA-TP
JLCPCB Part #
C1983106
Description
1.5kW@10/1000us 2.3A 408V 456V 5uA 658V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS