ASMAJ48CA-HF
MFR.Part #
ASMAJ48CA-HF
JLCPCB Part #
C20184643
Description
-55℃~+150℃ 400W@10/1000us 48V 5.2A 58.9V 5uA 77.4V Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS