3.0SMCJ64CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ64CA-HF
JLCPCB Part #
C3711818
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 103V 29.1A 2uA 3kW 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS