SMBJ14A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ14A-HF
JLCPCB Part #
C2444165
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2V 23.2V 25.9A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS