3.0SMCJ160A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ160A-HF
JLCPCB Part #
C3707371
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 11.6A 160V 178V 259V 2uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS