ATV04A190JB-HF
MFR.Part #
ATV04A190JB-HF
JLCPCB Part #
C2446221
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13A 19V 1uA 21.1V 30.8V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS