ATV04A191JB-HF
MFR.Part #
ATV04A191JB-HF
JLCPCB Part #
C2446219
Description
-55℃~+150℃ 1.3A 190V 1uA 211V 307.8V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS