TV04A6V5JB-G
MFR.Part #
TV04A6V5JB-G
JLCPCB Part #
C3709157
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 35.71A 400W 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS