TV04A131J-G
MFR.Part #
TV04A131J-G
JLCPCB Part #
C2444823
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.91A 130V 144V 1uA 209V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS