ATV04A101J-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV04A101J-HF
JLCPCB Part #
C2444430
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 2.47A 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS