ATV06A360JB-HF
MFR.Part #
ATV06A360JB-HF
JLCPCB Part #
C2594939
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 36V 40V 58.1V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS