TV06B221JB-HF
MFR.Part #
TV06B221JB-HF
JLCPCB Part #
C2446549
Description
-55℃~+150℃ 1.69A 1uA 220V 246V 356V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS