TV15C120J-G
MFR.Part #
TV15C120J-G
JLCPCB Part #
C2449030
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.38A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS