ATV02W450-HF
MFR.Part #
ATV02W450-HF
JLCPCB Part #
C2445213
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.75A 200W 45V 50V 72.7V TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS